Niezwykłe wydarzenie w wieżowcu Varso Tower

Niezwykłe wydarzenie w wieżowcu Varso Tower

Ciekawe wydarzenie dla fanów sportu. W Varso Tower już w październiku zostanie zorganizowana akcja „Wbiegnij na Varso Tower”. Meta biegu zostanie zlokalizowana na 230 metrach wysokości, a uczestnicy będą musieli pokonać niemal 1 400 schodów.

Już 8 sierpnia w najwyższym budynku Unii Europejskiej ruszy wyjątkowe wydarzenie dla biegaczy „Wbiegnij na Varso Tower”. Uczestnicy będą mieli do pokonania prawie 1 400 schodów, a bieg zakończy się na 53. piętrze biurowca, czyli na wysokości 230 metrów. Zapisy zaczęły się 22 sierpnia pod adresem www.wbiegnijnavarso.pl. W zależności od liczby uczestników zarządca budynku zdecydował się przekazać na pomoc dla osób poszkodowanych na skutek wojny w Ukrainie prowadzonych przez Polską Akcję Humanitarną do 20 000 zł.

Varso Tower to część warszawskiego kompleksu Varso Place. Budynek zlokalizowany jest przy ulicy Chmielnej. Wieżowiec liczy aż 310 metrów wysokości i jest dzięki temu najwyższym budynkiem w Unii Europejskiej. Do dyspozycji najemców, oprócz nowoczesnej powierzchni najmu, jest podziemna hala garażowa dla samochodów, udogodnienia dla rowerzystów czy tarasy widokowe. Budynek może pochwalić się też certyfikatami BREEAM na poziomie Outstanding i WELL Core & Shell.

Szybkie zapytanie

Na pytania odpowiadamy błyskawicznie ⚡⚡⚡ Nie wysyłamy spamu.

Informacja o polityce bezpieczeństwa danych osobowych na stronie officelist.pl. Więcej »

Dlaczego warto skorzystać z pomocy naszych konsultantów?
Katarzyna Stalmach
Jakub Sarzyński
Adriana Binkiewicz
Filip Kościkiewicz
  • koordynacja i przyspieszenie procesu najmu biura
  • eksperckie wsparcie dzięki wieloletniej znajomości rynku
  • pomoc w negocjacjach
  • aranżowanie dla Ciebie prezentacji przestrzeni i spotkań
  • pomoc w kwestiach technicznych
TFI Skarbiec
New Balance
Shoplo
Hard Rock Cafe
Grand Parade (part of William Hill)