Nowe umowy najmu w North Gate

Nowe umowy najmu w North Gate

Fundusz inwestycyjny Deka Immobilen, który jest właścicielem biurowca North Gate przy ulicy Bonifraterskiej w Śródmieściu, podpisał trzy nowe umowy najmu. Łączna wartość tych transakcji przekracza 4 000 metrów kwadratowych powierzchni biurowej.

W budynku North Gate, zlokalizowanym w warszawskim Śródmieściu, swoje biura posiada szereg renomowanych firm, takich jak C.H. Beck, Multiconsult Polska oraz kancelaria JDP. Ostatnio, najemcy zdecydowali się na przedłużenie swoich umów najmu i rozszerzenie zajmowanej przestrzeni.

North Gate to nowoczesny biurowiec klasy A o imponującej wysokości 87 metrów. Budynek ten, składający się z 26 kondygnacji, oferuje łącznie 35 600 metrów kwadratowych powierzchni użytkowej, z czego 28 000 metrów kwadratowych przeznaczone jest na biura. Na trzecim piętrze znajduje się tzw. Garden Lounge, czyli zielona przestrzeń stworzona na wewnętrznym tarasie, dostępna dla wszystkich najemców. Ponadto, najemcy biurowca mogą korzystać z trzech kondygnacji podziemnych, które oferują 310 miejsc parkingowych.

Szybkie zapytanie

Na pytania odpowiadamy błyskawicznie ⚡⚡⚡ Nie wysyłamy spamu.

Informacja o polityce bezpieczeństwa danych osobowych na stronie officelist.pl. Więcej »

Dlaczego warto skorzystać z pomocy naszych konsultantów?
Katarzyna Stalmach
Jakub Sarzyński
Adriana Binkiewicz
Filip Kościkiewicz
  • koordynacja i przyspieszenie procesu najmu biura
  • eksperckie wsparcie dzięki wieloletniej znajomości rynku
  • pomoc w negocjacjach
  • aranżowanie dla Ciebie prezentacji przestrzeni i spotkań
  • pomoc w kwestiach technicznych
TFI Skarbiec
New Balance
Shoplo
Hard Rock Cafe
Grand Parade (part of William Hill)