Nowy najemca w gdańskim obiekcie Officyna

Nowy najemca w gdańskim obiekcie Officyna

Grono najemców gdańskiego biurowca Officyna powiększyło się o kolejnego najemcę. Do budynku wprowadzi się firma Nowodworski Estates, działająca jako pośrednik obrotu nieruchomościami.

Nowy najemca w jednym z gdańskich biurowców. Firma działająca na rynku pośrednictwa obrotem nieruchomości Nowodworski Estates postanowiła otworzyć swoją kolejną siedzibę w Gdańsku. Na nowe biuro wybrała nowoczesny budynek Officyna. Firma zajmie tam około 220 mkw. powierzchni biurowej. Umowa najmu obowiązywać będzie przez 6 najbliższych lat.

Officyna to gdański obiekt biurowy, na który składają się dwa połączone ze sobą budynki sięgające wysokości pięciu kondygnacji. Ich łączna powierzchnia pod wynajem wynosi ponad 12 000 mkw. Oprócz przestrzeni biurowej w obiekcie znajdują się także lokale handlowo-usługowe oraz zielony taras na ostatnim piętrze. Dodatkowym udogodnieniem dla najemców jest podziemny parking samochodowy oraz rozbudowana infrastruktura rowerowa. Obiekt może pochwalić się wyjątkowym wyróżnieniem certyfikacji LEED na poziomie GOLD, który potwierdza zastosowanie w nim wielu rozwiązań sprzyjających naturze.

Szybkie zapytanie

Na pytania odpowiadamy błyskawicznie ⚡⚡⚡ Nie wysyłamy spamu.

Informacja o polityce bezpieczeństwa danych osobowych na stronie officelist.pl. Więcej »

Dlaczego warto skorzystać z pomocy naszych konsultantów?
Katarzyna Stalmach
Jakub Sarzyński
Adriana Binkiewicz
Filip Kościkiewicz
  • koordynacja i przyspieszenie procesu najmu biura
  • eksperckie wsparcie dzięki wieloletniej znajomości rynku
  • pomoc w negocjacjach
  • aranżowanie dla Ciebie prezentacji przestrzeni i spotkań
  • pomoc w kwestiach technicznych
TFI Skarbiec
New Balance
Shoplo
Hard Rock Cafe
Grand Parade (part of William Hill)