Nowy najemca w Varso Tower

Nowy najemca w Varso Tower

Varso Tower wciąż przyciąga kolejnych najemców. W następnym roku do obiektu wprowadzi się jedna z największych w Polsce międzynarodowa kancelaria prawna – CMS.

Najwyższy w Unii Europejskiej wieżowiec jest stale atrakcyjny wśród nowych najemców. W ostatnim czasie została podpisana umowa najmu z międzynarodową kancelarią prawną CMS, która jest jednym z liderów na polskim rynku. Nowy najemca wprowadzi się do obiektu na przełomie 2022 i 2023 roku i zajmie ok. 7 000 mkw. powierzchni biurowej. Dodatkowo do dyspozycji pracowników kancelarii będzie prywatny taras usytuowany na 177 metrze wieżowca.

Varso Tower to warszawski wieżowiec usytuowany przy ulicy Chmielnej i będący częścią kompleksu Varso Place. Budynek zyskał miano najwyższego w Unii Europejskiej za sprawą swojej imponującej wysokości 310 metrów. Wieżowiec uzyskał wyróżnienia certyfikatami BREEAM na najwyższym poziomie – Outstanding oraz WELL Core & Shell. Oprócz wysokiej klasy powierzchni do pracy obiekt zapewnia swoim najemcom także podziemne miejsca parkingowe, udogodnienia dla rowerzystów czy tarasy widokowe.

Szybkie zapytanie

Na pytania odpowiadamy błyskawicznie ⚡⚡⚡ Nie wysyłamy spamu.

Informacja o polityce bezpieczeństwa danych osobowych na stronie officelist.pl. Więcej »

Dlaczego warto skorzystać z pomocy naszych konsultantów?
Katarzyna Stalmach
Jakub Sarzyński
Adriana Binkiewicz
Filip Kościkiewicz
  • koordynacja i przyspieszenie procesu najmu biura
  • eksperckie wsparcie dzięki wieloletniej znajomości rynku
  • pomoc w negocjacjach
  • aranżowanie dla Ciebie prezentacji przestrzeni i spotkań
  • pomoc w kwestiach technicznych
TFI Skarbiec
New Balance
Shoplo
Hard Rock Cafe
Grand Parade (part of William Hill)