Orange nowym najemcą biurowca City 2

Orange nowym najemcą biurowca City 2

Niedługo po oddaniu obu budynków kompleksu City Forum, do biurowca City 2 wprowadził się nowy najemca. Wrocławski obiekt na swoje nowe biuro wybrał operator Orange.

Tuż po zakończeniu procesu uzyskania pozwolenia na użytkowanie biurowca City 2, do obiektu wprowadził się nowy najemca. Swoje nowe biuro stworzył tam jeden z największych w Polsce operatorów telekomunikacyjnych – Orange. Dostawca usług wynajął ok. 2 300 mkw. powierzchni pod swoją nową siedzibę w jednym z budynków wrocławskiego kompleksu City Forum. Oprócz operatora Orange w kompleksie swoje biura mają także między innymi Notus Finanse, Epam Systems czy Ten Square Games.

Biurowiec City 2 to jeden z dwóch budynków wchodzących w skład większego kompleksu City Forum. Obiekt usytuowany jest we Wrocławiu przy ulicy Traugutta i w tamtym roku uzyskał pozwolenie na użytkowanie. Kompleks dostarcza na rynek ok. 24 000 mkw. powierzchni pod wynajem. Biurowiec City 2 został wyróżniony certyfikatem LEED na poziomie Gold jeszcze przed zakończeniem realizacji inwestycji. Do dyspozycji najemców jest podziemny parking samochodowy oraz udogodnienia dla rowerzystów.

Szybkie zapytanie

Na pytania odpowiadamy błyskawicznie ⚡⚡⚡ Nie wysyłamy spamu.

Informacja o polityce bezpieczeństwa danych osobowych na stronie officelist.pl. Więcej »

Dlaczego warto skorzystać z pomocy naszych doradców?
Katarzyna Stalmach
Jakub Sarzyński
Adriana Binkiewicz
Filip Kościkiewicz
  • koordynacja i przyspieszenie procesu najmu biura
  • eksperckie wsparcie dzięki wieloletniej znajomości rynku
  • pomoc w negocjacjach
  • aranżowanie dla Ciebie prezentacji przestrzeni i spotkań
  • pomoc w kwestiach technicznych
TFI Skarbiec
New Balance
Shoplo
Hard Rock Cafe
Grand Parade (part of William Hill)