Ręcznie robiona mozaika w lobby Varso Tower

Ręcznie robiona mozaika w lobby Varso Tower

Lobby nowopowstałego biurowca Varso Tower będzie zdobiła oryginalna, ręcznie robiona ceramiczna mozaika. Zajmie ona dwie duże ściany pomieszczenia.

Ciekawy sposób zagospodarowania dużych ścian w otwartym lobby wieżowca Varso Tower powstał dzięki zaangażowaniu artystki Krystyny Kaszuby-Wacławek, która stworzyła mozaikę w warszawskim wieżowcu. To właśnie ona odpowiedzialna jest za dobór odpowiednich materiałów, wytwarzanie kafli, a co za tym idzie – za efekt końcowy projektu. Do stworzenia mozaiki wykorzystano ok. 3600 elementów, a całość nawiązuje do lokalnej tradycji tego rodzaju zdobień.

Varso Tower to część większego kompleksu o nazwie Varso Place. Obiekt usytuowany jest przy ulicy Chmielnej w Warszawie i może pochwalić się wyjątkową wysokością aż 310 metrów. Taki wynik sprawia, że wieżowiec Varso Tower jest najwyższym budynkiem w Unii Europejskiej. Obiekt posiada wiele udogodnień dla swoich najemców, miedzy innymi podziemne miejsca parkingowe dla samochodów oraz rowerów. Wieżowiec oferuje także taras widokowy, z którego rozpościera się widok na stolicę. Obiekt został wyróżniony certyfikatami BREEAM na poziomie Outstanding oraz WELL Core & Shell.

Szybkie zapytanie

Na pytania odpowiadamy błyskawicznie ⚡⚡⚡ Nie wysyłamy spamu.

Informacja o polityce bezpieczeństwa danych osobowych na stronie officelist.pl. Więcej »

Dlaczego warto skorzystać z pomocy naszych konsultantów?
Katarzyna Stalmach
Jakub Sarzyński
Adriana Binkiewicz
Filip Kościkiewicz
  • koordynacja i przyspieszenie procesu najmu biura
  • eksperckie wsparcie dzięki wieloletniej znajomości rynku
  • pomoc w negocjacjach
  • aranżowanie dla Ciebie prezentacji przestrzeni i spotkań
  • pomoc w kwestiach technicznych
TFI Skarbiec
New Balance
Shoplo
Hard Rock Cafe
Grand Parade (part of William Hill)