Restauracja Street w budynku LIXA C

Restauracja Street w budynku LIXA C

Różnorodna oferta kulinarna oraz unikalny wystrój nawiązujący do motoryzacji stanowią wyjątkowe cechy Restauracji Street, która została otwarta w kompleksie biurowym LIXA w sąsiedztwie Ronda Daszyńskiego w Warszawie. Restauracja zajmuje 468 metrów kwadratowych na parterze budynku LIXA C.

Miejsce to można znaleźć od strony ogólnodostępnego pasażu miejskiego, który rozciąga się między ulicami Kasprzaka i Giełdową. Jest to kolejna restauracja działająca w ramach koncepcji handlowej LIXA City Gardens, która wzbogaca nie tylko ofertę gastronomiczną kompleksu LIXA, ale również okolicznych terenów.

Marka Street działa na rynku gastronomicznym od prawie dwóch dekad i obecnie zarządza czterema restauracjami w biurowcach oraz centrach handlowych w Warszawie. Pierwszy lokal pod szyldem Street został otwarty w 2004 roku. Nazwa restauracji nawiązuje do nocnych wyścigów samochodowych i miała symbolizować miejsce, gdzie można podzielić się pasją do sportów motoryzacyjnych i delektować się wyśmienitą kuchnią.

Restauracje Street są szczególnie rozpoznawalne dzięki swojemu zróżnicowanemu i autorskiemu menu, które łączy popularne dania z różnych kuchni świata. Szefowie kuchni restauracji wykorzystując swoją wiedzę i doświadczenie stworzyli receptury ulubionych dań z kuchni europejskiej, amerykańskiej, meksykańskiej oraz tradycyjnej polskiej.

Szybkie zapytanie

Na pytania odpowiadamy błyskawicznie ⚡⚡⚡ Nie wysyłamy spamu.

Informacja o polityce bezpieczeństwa danych osobowych na stronie officelist.pl. Więcej »

Dlaczego warto skorzystać z pomocy naszych doradców?
Katarzyna Stalmach
Jakub Sarzyński
Adriana Binkiewicz
Filip Kościkiewicz
  • koordynacja i przyspieszenie procesu najmu biura
  • eksperckie wsparcie dzięki wieloletniej znajomości rynku
  • pomoc w negocjacjach
  • aranżowanie dla Ciebie prezentacji przestrzeni i spotkań
  • pomoc w kwestiach technicznych
TFI Skarbiec
New Balance
Shoplo
Hard Rock Cafe
Grand Parade (part of William Hill)