1. Biura do wynajęcia - Officelist
  2. Informacje z rynku biurowego
  3. Varso Tower
  4. Saint-Gobain z biurem na 28 piętrze Varso Tower

Saint-Gobain z biurem na 28 piętrze Varso Tower

Saint-Gobain z biurem na 28 piętrze Varso Tower

Grupa Saint-Gobain, globalny lider w dziedzinie zrównoważonego i lekkiego budownictwa, specjalizujący się w tworzeniu, produkcji i dystrybucji materiałów oraz rozwiązań dla branży budowlanej i przemysłowej, jest jednym z największych inwestorów zagranicznych w Polsce, obecnym nad Wisłą od ponad 30 lat. Posiadając 25 zakładów i zatrudniając 7 300 pracowników, firma podpisała niedawno umowę najmu na biura w Varso Tower. Centrala polsko-ukraińska Grupy Saint-Gobain znajdzie się na 28. piętrze tego wieżowca, usytuowanego przy ulicy Chmielnej 69 w sercu Warszawy. Powierzchnia biurowa dla pracowników firmy będzie wynosić prawie 1 400 metrów kwadratowych. Przeprowadzka planowana jest na jesień tego roku, a umowa najmu została podpisana na okres 10 lat.

Varso Tower, będący częścią kompleksu firmy HB Reavis, to ponad 300-metrowy gigant oferujący biura, hotel, centrum innowacji, restauracje, kawiarnie, klub fitness i przychodnię o łącznej powierzchni 70 000 mkw. Poziom komercjalizacji kompleksu wynosi już 85%. Wśród najemców Varso Place znajdują się renomowane firmy takie jak: kancelarie prawne CMS, Baker McKenzie i Greenberg Traurig.

Za projekt architektoniczny Varso Tower, najwyższego wieżowca w Unii Europejskiej, odpowiada prestiżowa pracownia Foster + Partners. Najemcę podczas procesu reprezentowała firma Brookfield Partners.

Szybkie zapytanie

Na pytania odpowiadamy błyskawicznie ⚡⚡⚡ Nie wysyłamy spamu.

Informacja o polityce bezpieczeństwa danych osobowych na stronie officelist.pl. Więcej »

Dlaczego warto skorzystać z pomocy naszych doradców?
Katarzyna Stalmach
Jakub Sarzyński
Adriana Binkiewicz
Filip Kościkiewicz
  • koordynacja i przyspieszenie procesu najmu biura
  • eksperckie wsparcie dzięki wieloletniej znajomości rynku
  • pomoc w negocjacjach
  • aranżowanie dla Ciebie prezentacji przestrzeni i spotkań
  • pomoc w kwestiach technicznych
TFI Skarbiec
New Balance
Shoplo
Hard Rock Cafe
Grand Parade (part of William Hill)