Skyliner z nowym najemcą - firmą Falck

Skyliner z nowym najemcą - firmą Falck

Do grona najemców warszawskiego biurowca Skyliner dołączy kolejna międzynarodowa firma. Firma medyczna Falck zdecydowała się wybrać budynek, który jest własnością Grupy Karimpol, jako nową siedzibę swojego działu IT w Polsce. W ramach umowy najmu, firma zajmie prawie 1 500 metrów kwadratowych powierzchni w Skylinerze.

Falck to firma o korzeniach w Danii, specjalizująca się w ratowaniu i poprawianiu jakości życia osób znajdujących się w potrzebie. Jest międzynarodowym liderem w dziedzinie opieki zdrowotnej i reagowania kryzysowego. Biuro Skyliner stanie się nowym miejscem pracy dla pracowników IT Falck w Polsce, którzy będą odpowiedzialni za optymalizację, konsolidację oraz doskonalenie systemów, a także opracowywanie innowacyjnych rozwiązań związanych z cyfrową opieką zdrowotną i usługami ratowniczymi.

Obecnie w Polsce, Falck zatrudnia 80 pracowników IT, jednak zespół ten ciągle się rozrasta. Pracownicy działu IT Falck w Polsce zajmą blisko 1 500 metrów kwadratowych w biurowcu Karimpola. Planuje się, że przeprowadzka do nowej przestrzeni odbędzie się pod koniec bieżącego roku.

Szybkie zapytanie

Na pytania odpowiadamy błyskawicznie ⚡⚡⚡ Nie wysyłamy spamu.

Informacja o polityce bezpieczeństwa danych osobowych na stronie officelist.pl. Więcej »

Dlaczego warto skorzystać z pomocy naszych konsultantów?
Katarzyna Stalmach
Jakub Sarzyński
Adriana Binkiewicz
Filip Kościkiewicz
  • koordynacja i przyspieszenie procesu najmu biura
  • eksperckie wsparcie dzięki wieloletniej znajomości rynku
  • pomoc w negocjacjach
  • aranżowanie dla Ciebie prezentacji przestrzeni i spotkań
  • pomoc w kwestiach technicznych
TFI Skarbiec
New Balance
Shoplo
Hard Rock Cafe
Grand Parade (part of William Hill)