The Form z docelową wysokością

The Form z docelową wysokością

Biurowiec The Form osiągnął swoją zamierzoną wysokość, a na ostatnim, dziewiątym piętrze budynku zawisła symboliczna wiecha. Planowane oddanie obiektu do użytku ma miejsce jeszcze w tym roku.

Budynek o łącznej powierzchni 30,8 tys. mkw. powstaje przy zbiegu ulic Miedzianej i Pańskiej, w biznesowej części warszawskiej dzielnicy Wola. Na parterze budynku przewidziano 2,6 tys. mkw. na lokale handlowo-usługowe, natomiast pozostałą powierzchnię przeznaczono na cele biurowe.

Biurowiec otrzymał certyfikaty WELL i LEED na poziomie Platinum w trakcie realizacji projektu, a także WiredScore, SmartScore, ActiveScore i AirScore D&O, również na poziomie Platinum. Ponadto, projekt przewiduje spełnienie wymogów certyfikatu Obiekt Bez Barier.

Planowany termin oddania The Form do użytku to czwarty kwartał 2024 roku. Potencjalni najemcy będą mieli dostęp do garażu podziemnego z 254 miejscami parkingowymi, 210 stojakami rowerowymi oraz stacjami ładowania samochodów i rowerów elektrycznych.

Lincoln Property Company Poland jest inwestorem projektu, firmą generalnego wykonawcy jest Porr, a JLL pełni rolę wyłącznego agenta odpowiedzialnego za komercjalizację.

Szybkie zapytanie

Na pytania odpowiadamy błyskawicznie ⚡⚡⚡ Nie wysyłamy spamu.

Informacja o polityce bezpieczeństwa danych osobowych na stronie officelist.pl. Więcej »

Dlaczego warto skorzystać z pomocy naszych doradców?
Katarzyna Stalmach
Jakub Sarzyński
Adriana Binkiewicz
Filip Kościkiewicz
  • koordynacja i przyspieszenie procesu najmu biura
  • eksperckie wsparcie dzięki wieloletniej znajomości rynku
  • pomoc w negocjacjach
  • aranżowanie dla Ciebie prezentacji przestrzeni i spotkań
  • pomoc w kwestiach technicznych
TFI Skarbiec
New Balance
Shoplo
Hard Rock Cafe
Grand Parade (part of William Hill)