Varso Tower porasta zielenią

Varso Tower porasta zielenią

Ruszyła realizacja wyjątkowej inwestycji na terenie Varso Tower. Na jednym z tarasów widokowych budynku pojawiło się 16 drzew, które sięgają nawet 6 metrów wysokości.

Varso Tower to obiekt, który ze względu na szereg zastosowanych w nim rozwiązań proekologicznych, zyskał miano jednego z najbardziej zielonych budynków w Warszawie oraz całym kraju. W ostatnim czasie na terenie jednego z tarasów widokowych wieżowca ruszyła realizacja inwestycji nasadzania drzew. Z tego powodu 16 roślin pojawiło się na imponującej wysokości 205 metrów budynku, co zdarzyło się do tej pory tylko kilka razy w Europie. Głogi jednoszyjkowe, które od teraz zdobią taras warszawskiego obiektu, zyskują nawet 6 metrów wysokości oraz 2 tony wagi. Wybór padł akurat na ten gatunek ze względu na jego wysoką odporność na zmieniające się warunki pogodowe oraz zanieczyszczone powietrze.

Varso Tower należy do warszawskiego kompleksu Varso Place i jest ulokowany przy ulicy Chmielnej. Wieżowiec wspina się na imponującą wysokość aż 310 metrów i jest tym samym najwyższym budynkiem w Unii Europejskiej. Najemcy mogą korzystać z wielu udogodnień, jakie oferuje obiekt, miedzy innymi z podziemnych miejsc parkingowych dla samochodów, infrastruktury dla rowerzystów czy tarasów widokowych, z których można podziwiać panoramę Warszawy. Dodatkowym atutem budynku są przyznane certyfikaty BREEAM na poziomie Outstanding oraz WELL Core & Shell.

Szybkie zapytanie

Na pytania odpowiadamy błyskawicznie ⚡⚡⚡ Nie wysyłamy spamu.

Informacja o polityce bezpieczeństwa danych osobowych na stronie officelist.pl. Więcej »

Dlaczego warto skorzystać z pomocy naszych konsultantów?
Katarzyna Stalmach
Jakub Sarzyński
Adriana Binkiewicz
Filip Kościkiewicz
  • koordynacja i przyspieszenie procesu najmu biura
  • eksperckie wsparcie dzięki wieloletniej znajomości rynku
  • pomoc w negocjacjach
  • aranżowanie dla Ciebie prezentacji przestrzeni i spotkań
  • pomoc w kwestiach technicznych
TFI Skarbiec
New Balance
Shoplo
Hard Rock Cafe
Grand Parade (part of William Hill)