Warsaw Unit z certyfikatem WELL Core

Warsaw Unit z certyfikatem WELL Core

Wieżowiec Warsaw UNIT, znajdujący się przy Rondzie Daszyńskiego na warszawskiej Woli, jest unikalnym obiektem w Polsce, który zdobył najwyższy możliwy poziom certyfikacji WELL Core - Platinum. Ale co to dokładnie oznacza?

Certyfikacja budynków WELL jest międzynarodowym standardem opracowanym przez International WELL Building Institute (IWBI), służącym do oceny jakości środowiska wewnętrznego budynków. Celem tego standardu jest promowanie zdrowia i dobrej kondycji użytkowników poprzez wdrożenie środków poprawiających jakość powietrza, oświetlenie, akustykę, nawilżenie, komfort termiczny i inne aspekty środowiska pracy lub zamieszkania. Dlatego certyfikacja WELL Core na najwyższym poziomie - Platinum - dla Wieżowca Warsaw UNIT przy Rondzie Daszyńskiego na Woli, oznacza, że budynek spełnia najbardziej rygorystyczne wymagania dotyczące zdrowia i komfortu użytkowników, zapewniając optymalne warunki pracy.

Warsaw UNIT, zlokalizowany przy Rondzie Daszyńskiego, stał się pierwszym i jedynym budynkiem w Polsce, który otrzymał certyfikat WELL Core w ramach programu pilotażowego WELL v2, osiągając wyjątkowo wysoki wynik: 99/100 punktów. Ponadto, biurowiec może się również poszczycić certyfikatem WELL Health-Safety Rating, skupiającym się na zapewnieniu bezpieczeństwa zdrowotnego i dobrostanu użytkowników.

Warszawski wieżowiec spełnił ponad 100 wymagań, mających na celu zapewnienie optymalnych warunków dla użytkowników. W regionie Europy Środkowo-Wschodniej (CEE) tylko w Rumunii znajdują się dwa obiekty o certyfikacji Platinum. Natomiast trzy inne państwa w regionie mają po jednym budynku z takim certyfikatem: Słowacja, Węgry oraz Czechy.

Szybkie zapytanie

Na pytania odpowiadamy błyskawicznie ⚡⚡⚡ Nie wysyłamy spamu.

Informacja o polityce bezpieczeństwa danych osobowych na stronie officelist.pl. Więcej »

Dlaczego warto skorzystać z pomocy naszych konsultantów?
Katarzyna Stalmach
Jakub Sarzyński
Adriana Binkiewicz
Filip Kościkiewicz
  • koordynacja i przyspieszenie procesu najmu biura
  • eksperckie wsparcie dzięki wieloletniej znajomości rynku
  • pomoc w negocjacjach
  • aranżowanie dla Ciebie prezentacji przestrzeni i spotkań
  • pomoc w kwestiach technicznych
TFI Skarbiec
New Balance
Shoplo
Hard Rock Cafe
Grand Parade (part of William Hill)