Warsaw Unit z nowym najemcą

Warsaw Unit z nowym najemcą

Lista najemców biurowca Warsaw UNIT powiększyła się o wiodącego inwestora w odnawialne źródła energii w Polsce, firmę RWE Renewables, która otworzy swoją nową siedzibę przy rondzie Daszyńskiego.

Firma RWE Renewables, będąca liderem inwestycji w odnawialne źródła energii w Polsce, przeprowadzi się do tego wieżowca jesienią br. Nowa siedziba firmy o powierzchni prawie 1 600 mkw. znajdować się będzie na 22. piętrze biurowca. Umowa najmu, podpisana na okres 5 lat, została zawarta z Ghelamco, inwestorem i właścicielem obiektu.

RWE Renewables jest obecnie kluczowym strategicznym inwestorem w dziedzinie odnawialnych źródeł energii. Spółka zajmuje się rozwijaniem, budowaniem i obsługą farm wiatrowych i słonecznych na lądzie i na morzu. Firma działa na polskim rynku od 2007 roku i zatrudnia prawie 200 wysoko wykwalifikowanych pracowników, którzy pracują w kilku biurach w Polsce, w miastach takich jak Szczecin, Gdynia, Słupsk, Inowrocław, Rzeszów, Łódź i Warszawa.

Warsaw UNIT to jeden z najbardziej ekologicznych i zaawansowanych technologicznie wieżowców w Polsce, oferujący łącznie 59 000 mkw. nowoczesnej przestrzeni biurowej. Budynek posiada certyfikat WELL Core na poziomie Platinium oraz jako pierwszy w swoim rodzaju zdobył ocenę Outstanding w ramach certyfikatu BREEAM.

Szybkie zapytanie

Na pytania odpowiadamy błyskawicznie ⚡⚡⚡ Nie wysyłamy spamu.

Informacja o polityce bezpieczeństwa danych osobowych na stronie officelist.pl. Więcej »

Dlaczego warto skorzystać z pomocy naszych konsultantów?
Katarzyna Stalmach
Jakub Sarzyński
Adriana Binkiewicz
Filip Kościkiewicz
  • koordynacja i przyspieszenie procesu najmu biura
  • eksperckie wsparcie dzięki wieloletniej znajomości rynku
  • pomoc w negocjacjach
  • aranżowanie dla Ciebie prezentacji przestrzeni i spotkań
  • pomoc w kwestiach technicznych
TFI Skarbiec
New Balance
Shoplo
Hard Rock Cafe
Grand Parade (part of William Hill)