Warsaw UNIT zyskał nowego najemcę

Warsaw UNIT zyskał nowego najemcę

Wieżowiec Warsaw UNIT został nową siedzibą NTT, globalnego dostawcy usług i rozwiązań IT specjalizującego się w cyfrowej transformacji biznesu. Dotychczas biuro tej firmy znajdowało się przy ulicy Siennej.

NTT to wiodący integrator oraz globalny dostawca usług i rozwiązań IT, który obsługuje aż 80% firm z listy Fortune Global 100. Firma ta oferuje szeroki zakres usług, takich jak cloud computing, data center oraz contact center, mających na celu wspieranie przedsiębiorstw w cyfrowej transformacji biznesowej.

W poniedziałek, 10 lipca miało miejsce otwarcie nowej siedziby firmy NTT, która teraz znajduje się na 20. piętrze wieżowca Warsaw UNIT przy Rondzie Daszyńskiego. Dotychczasowe biuro firmy było zlokalizowane przy ulicy Siennej 73. Nowa siedziba NTT w Warszawie jest umieszczona w jednym z najnowocześniejszych technologicznie biurowców w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Biuro to zostało wyposażone w intuicyjne technologie, umożliwiające m.in. rezerwację biurek, sal konferencyjnych, miejsc parkingowych oraz monitorowanie zajętości poszczególnych obszarów za pomocą specjalnych aplikacji lub paneli. Wszystkie pomieszczenia zostały starannie wygłuszone, zapewniając użytkownikom wysoki standard doświadczeń. Zastosowano również rozwiązania i systemy obsługiwane za pomocą jednolitego interfejsu. Inteligentna technologia pozwala monitorować jakość powietrza i otoczenia, informując o ich wpływie na samopoczucie pracowników.

Szybkie zapytanie

Na pytania odpowiadamy błyskawicznie ⚡⚡⚡ Nie wysyłamy spamu.

Informacja o polityce bezpieczeństwa danych osobowych na stronie officelist.pl. Więcej »

Dlaczego warto skorzystać z pomocy naszych doradców?
Katarzyna Stalmach
Jakub Sarzyński
Adriana Binkiewicz
Filip Kościkiewicz
  • koordynacja i przyspieszenie procesu najmu biura
  • eksperckie wsparcie dzięki wieloletniej znajomości rynku
  • pomoc w negocjacjach
  • aranżowanie dla Ciebie prezentacji przestrzeni i spotkań
  • pomoc w kwestiach technicznych
TFI Skarbiec
New Balance
Shoplo
Hard Rock Cafe
Grand Parade (part of William Hill)