Warta w swojej nowej siedzibie w Warsaw UNIT

Warta w swojej nowej siedzibie w Warsaw UNIT

Zakończona została realizacja inwestycji biurowca Warsaw UNIT. Do obiektu wprowadził się nowy, a zarazem główny najemca obiektu – firma ubezpieczeniowa Warta, której logo zawisło już jakiś czas temu na szczycie budynku.

Powierzchnia biurowa nowoczesnego budynku Warsaw UNIT stopniowo wypełnia się. Właśnie wprowadził się do niego jego główny najemca – firma ubezpieczeniowa Warta. Pracownicy spółki mają do dyspozycji ok. 20 000 mkw. powierzchni rozmieszczonej na 13. piętrach budynku, a na jego szczycie znajduje się logo firmy.

Warsaw UNIT to nowoczesny biurowiec zlokalizowany na warszawskiej Woli przy ulicy Daszyńskiego. Został oddany do użytku w tym roku i dysponuje wysokiej klasy przestrzenią biurową, której powierzchnia wynosi około 57 000 mkw. Oprócz tego budynek zapewnia również miejsce pod lokale handlowe i usługowe. Dodatkowym atutem obiektu jest obecny tam naziemny i podziemny parking samochodowy. Biurowiec został już wyróżniony certyfikatami International WELL Building Institute oraz Green Building Standard, a teraz stara się o otrzymanie kolejnych, m.in. BREEAM oraz WELL Health-Safety Rating.

Szybkie zapytanie

Na pytania odpowiadamy błyskawicznie ⚡⚡⚡ Nie wysyłamy spamu.

Informacja o polityce bezpieczeństwa danych osobowych na stronie officelist.pl. Więcej »

Dlaczego warto skorzystać z pomocy naszych konsultantów?
Katarzyna Stalmach
Jakub Sarzyński
Adriana Binkiewicz
Filip Kościkiewicz
  • koordynacja i przyspieszenie procesu najmu biura
  • eksperckie wsparcie dzięki wieloletniej znajomości rynku
  • pomoc w negocjacjach
  • aranżowanie dla Ciebie prezentacji przestrzeni i spotkań
  • pomoc w kwestiach technicznych
TFI Skarbiec
New Balance
Shoplo
Hard Rock Cafe
Grand Parade (part of William Hill)