Wieżowiec Silver ze szklaną elewacją

Wieżowiec Silver ze szklaną elewacją

Można już zobaczyć, jak prezentuje się elewacja rosnącego wieżowca Silver, znajdującego się przy Placu Andersa w Poznaniu. Ten biurowiec, będący najwyższym tego typu obiektem w Poznaniu, dorównuje wysokością sąsiednim budynkom, w tym między innymi Andersia Tower.

Wznoszący się ku górze Silver to wieżowiec, który jest aktualnie budowany w samym centrum Wielkopolski. Projekt ten jest inwestycją spółki Andersia Retail Sp. z o.o., będącej joint venture między Von der Heyden Group a Miastem Poznań. Obecnie trwają prace nad kolejnymi kondygnacjami biurowca, a także prowadzony jest montaż elewacji. Ogólnym wykonawcą tego przedsięwzięcia jest firma PORR S.A.

Aktualnie inwestycja osiągnęła poziom 15 kondygnacji, co oznacza, że wykonawcom pozostało jeszcze 10 poziomów do ukończenia. Równolegle trwa montaż szklanej elewacji, a prace w tej dziedzinie znajdują się na poziomie drugiego piętra. Wieżowiec, którego wysokość wyniesie 116 metrów, przewiduje się, że zostanie ukończony w połowie 2025 roku.

Nowy biurowiec, o powierzchni około 40 000 mkw., oferuje trzy różne typy powierzchni.

Pierwszym z nich jest Palladium, gdzie piętra mają wielkość 840 mkw. każde, co czyni je najwyżej usytuowanymi przestrzeniami biurowymi w Poznaniu. Drugą strefą jest Golden, oferująca piętra o powierzchni 1565 mkw., które cechują się najwyższym standardem technicznym oraz zapewniają strefę relaksu i taras widokowy. Trzecią propozycją jest Silver, gdzie piętra mają metraże wynoszące 2155 mkw., oferując komfortową i elastyczną przestrzeń usługową, którą można dostosować według potrzeb.

Szybkie zapytanie

Na pytania odpowiadamy błyskawicznie ⚡⚡⚡ Nie wysyłamy spamu.

Informacja o polityce bezpieczeństwa danych osobowych na stronie officelist.pl. Więcej »

Dlaczego warto skorzystać z pomocy naszych doradców?
Katarzyna Stalmach
Jakub Sarzyński
Adriana Binkiewicz
Filip Kościkiewicz
  • koordynacja i przyspieszenie procesu najmu biura
  • eksperckie wsparcie dzięki wieloletniej znajomości rynku
  • pomoc w negocjacjach
  • aranżowanie dla Ciebie prezentacji przestrzeni i spotkań
  • pomoc w kwestiach technicznych
TFI Skarbiec
New Balance
Shoplo
Hard Rock Cafe
Grand Parade (part of William Hill)