Wrocławski Artefakt z docelową wysokością

Wrocławski Artefakt z docelową wysokością

Już niedługo zakończy się realizacja wrocławskiej inwestycji Artefakt. Obiekt wcześniej był znany pod nazwą Wielka 27. Budynek osiągnął już swoją docelową wysokość i ma zostać oddany do użytku pod koniec 2022 roku.

Trwa realizacja wrocławskiej inwestycji Artefakt, która dostarczy na lokalny rynek przestrzeni do pracy. Budynek biurowy osiągnął w ostatnim czasie swoją docelową wysokość 60 metrów. Podziwiać można też już szklaną elewację budynku. Obiekt jest inwestycją firmy i2 Development i już niedługo zostanie oddany do użytku. Według planów nastąpi to pod koniec 2022 roku.

Artefakt będzie nowoczesnym budynkiem biurowym we Wrocławiu, z którego najemcy będą mogli korzystać już za kilka miesięcy. Obiekt sięga 15 kondygnacji naziemnych. Na lokalny rynek dostarcza około 8 800 mkw. powierzchni całkowitej. Do dyspozycji najemców będzie także wiele udogodnień, miedzy innymi podziemny parking samochodowy, infrastruktura rowerowa, całodobowa recepcja oraz szereg lokali handlowo-usługowych. Projekt architektoniczny powstał przy współpracy studia MIXD i firmy Chamielec Architekci.

Szybkie zapytanie

Na pytania odpowiadamy błyskawicznie ⚡⚡⚡ Nie wysyłamy spamu.

Informacja o polityce bezpieczeństwa danych osobowych na stronie officelist.pl. Więcej »

Dlaczego warto skorzystać z pomocy naszych doradców?
Katarzyna Stalmach
Jakub Sarzyński
Adriana Binkiewicz
Filip Kościkiewicz
  • koordynacja i przyspieszenie procesu najmu biura
  • eksperckie wsparcie dzięki wieloletniej znajomości rynku
  • pomoc w negocjacjach
  • aranżowanie dla Ciebie prezentacji przestrzeni i spotkań
  • pomoc w kwestiach technicznych
TFI Skarbiec
New Balance
Shoplo
Hard Rock Cafe
Grand Parade (part of William Hill)