Biura do wynajęcia w Białymstoku

MC55 Office, Bohaterów Monte Cassino 55, Białystok, Centrum

Biuro MC55 Office

Bohaterów Monte Cassino 55
Centrum, Białystok

Dostępne biura5
Stawka czynszuProsimy o kontakt
Dostępna powierzchnia100–20 636
Zobacz teraz
Prometeon, Sienkiewicza 82, Białystok, Bojary

Biuro Prometeon

Sienkiewicza 82
Bojary, Białystok

Dostępne biura4
Stawka czynszu60 PLN/
Dostępna powierzchnia180–630
Zobacz teraz
Świętojańska Office Center, Świętojańska 12A, Białystok, Centrum

Biuro Świętojańska Office Center

Świętojańska 12A
Centrum, Białystok

Dostępne biura5
Stawka czynszu55 PLN/
Dostępna powierzchnia100–364
Zobacz teraz
Vanguard Etap II, Myśliwska 14, Białystok, Dojlidy

Biuro Vanguard Etap II

Myśliwska 14
Dojlidy, Białystok

Dostępne biura3
Stawka czynszu45 PLN/
Dostępna powierzchnia800
Zobacz teraz

Pomogliśmy znaleźć biura dla:

Emperia HoldingEngieQuad

Nasi konsultanci pomogą Ci dobrać idealne biuro

Milena WęglarzKatarzyna StalmachFilip Sarzyński

Estetyka aranżacji, wysoki standard wykończenia, dogodna lokalizacja – biura na wynajem, jakie oferuje Białystok są w stanie sprostać najwyższym wymaganiom. Jak jednak do nich dotrzeć? Najprościej korzystając z usług OFFICELIST. Zgromadziliśmy w jednym miejscu najbardziej atrakcyjne propozycje powierzchni biurowych do wynajęcia. Dzięki temu szybko znajdziesz biuro szyte na miarę potrzeb Twojego biznesu. Dodatkowo, doradzimy w wyborze, zaprezentujemy najciekawsze oferty, zadbamy o sprawną, terminową realizację całego procesu, aż do przeprowadzenia się Twojej firmy do nowego lokum. Poznaj zatem bliżej nasze biura.

Nowoczesne powierzchnie biurowe Białystok

Poszukując biura do wynajęcia, nasi Klienci stawiają najczęściej na wysoki standard lokalu i całego biurowca. To oczywiste. Nowoczesna aranżacja wnętrz, zaawansowana infrastruktura biurowa, czy też rozwiązania w zakresie designu to nie tylko gwarancja komfortu pracy. Standard biura obrazuje bardzo często to, jak postrzegają firmę jej klienci i kontrahenci. Jeśli interesuje Cię zatem biuro do wynajęcia w Białymstoku, które z powodzeniem pełnić będzie rolę wizytówki firmy, tutaj z pewnością je znajdziesz.

Przygotowane oferty powierzchni biurowych na terenie miasta Białystok łączą wysoki standard wykończenia z funkcjonalnością. Wybrane lokale umożliwiają swoim najemcom elastyczną aranżację przestrzeni, dzięki czemu biura stają się miejscem jeszcze bardziej dopasowanym do potrzeb konkretnego biznesu. Nowoczesna architektura biurowców ze znacznymi przeszkleniami zapewnia z kolei optymalny dostęp światła dziennego.

Powierzchnie biurowe w Białymstoku wyposażone są m.in. w klimatyzację, systemy ochrony i elektronicznej kontroli dostępu, okablowanie telefoniczne, elektryczne i komputerowe, windy, podwieszane sufity panelowe i podnoszone podłogi, czujniki dymu, wykładziny oraz w wiele innych nowoczesnych rozwiązań. Wybrane lokale posiadają certyfikaty ekologiczne.

Wynajem biur w dobrej lokalizacji Białystok

Białystok to miejsce tworzące szereg atrakcyjnych lokalizacji. W nich właśnie usytuowane są nowoczesne biura do wynajęcia, które gwarantują dodatkowo szereg udogodnień najbliższego otoczenia. Białystok jest miastem, które stale inwestuje w poprawę układu komunikacyjnego i zwiększenie dostępności terenów inwestycyjnych. Według dostępnych rankingów, Podstrefa Białystok należąca do Suwalskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej to jedno z najlepszych miejsc na prowadzenie biznesu. Miasto zdobyło również wyróżnienie w kategorii "Miasta wspierające sektor nowoczesnych usług biznesowych".

Biuro w dobrej lokalizacji w Białymstoku oznacza zatem sprawne rozwiązania komunikacyjne, ale także szybki i wygodny dostęp do infrastruktury handlowo-usługowej, w tym restauracji i galerii handlowych, dostęp do terenów zielonych i obiektów rekreacyjnych.

Dlaczego warto zdecydować się na wynajem biura w Białymstoku spośród propozycji OFFICELIST? To przede wszystkim znaczna oszczędność czasu – szybko docierasz do aktualnych, najlepszych ofert na rynku nieruchomości biurowych. Dodatkowo zyskujesz lokal perfekcyjnie dopasowany do konkretnych potrzeb Twojej firmy – pod względem metrażu, wyposażenia, lokalizacji, udogodnień organizacyjnych, czy infrastrukturalnych, a także kosztów związanych z wynajmem. Nasi doradcy przeprowadzą się przez cały proces, aż do momentu wprowadzenia się firmy do nowego lokum. Gwarantujemy, że "zmieścisz się" w terminach i w budżecie!

Sprawdź inne oferty biur do wynajęcia w Białymstoku