Biura do wynajęcia w Radomiu

Grzecznarowskiego 26, Grzecznarowskiego 26, Radom, Ustronie

Biuro Grzecznarowskiego 26

Grzecznarowskiego 26
Ustronie, Radom

Dostępne biura4
Stawka czynszu22 PLN/
Dostępna powierzchnia900
Zobacz teraz
Radom Office Park bud. A, Jacka Malczewskiego 24, Radom, Śródmieście

Biuro Radom Office Park bud. A

Jacka Malczewskiego 24
Śródmieście, Radom

Dostępne biura3
Stawka czynszu10 /
Dostępna powierzchnia220
Zobacz teraz
Radom Office Park bud. B, Jacka Malczewskiego 24, Radom, Śródmieście

Biuro Radom Office Park bud. B

Jacka Malczewskiego 24
Śródmieście, Radom

Dostępne biura2
Stawka czynszu9–10 €/㎡
Dostępna powierzchnia150–4977
Zobacz teraz

Pomogliśmy znaleźć biura dla:

Emperia HoldingEngieQuad

Nasi doradcy pomogą Ci dobrać idealne biuro

Milena WęglarzKatarzyna StalmachFilip Sarzyński

Radom oferuje inwestorom możliwość skorzystania z ulg w ramach Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, dostęp do wykwalifikowanej kadry oraz biura do wynajęcia w atrakcyjnych cenach. Za wynajmem powierzchni biurowej w Radomiu przemawia lokalizacja biurowców – większość z nich znajduje się w centrum miasta.

Powierzchnie biurowe w Radomiu do wynajęcia

Powodów, dla których Radom cieszy się zainteresowaniem wśród przedsiębiorców i inwestorów, jest wiele. To drugie – po Warszawie – największe miasto w województwie mazowieckim. Dzięki centralnej lokalizacji przedsiębiorcy mogą szybko dotrzeć zarówno do miast położonych na terenie Polski, jak i za granicą. Z kolei wygodny dojazd do stolicy zapewnia droga ekspresowa S7. Dla firm poszukujących wykwalifikowanych pracowników znaczenie ma także obecność na terenie miasta uczelni wyższych.

Radom jako siedzibę dla swoich firm wybierają głównie przedsiębiorcy z branży IT, księgowej i obsługi klienta. To z kolei powoduje, że zapotrzebowanie na nowoczesnebiura jest spore. Aktualnie Radom może pochwalić się ok. 50 tys. mkw. powierzchni biurowej. Już wkrótce oferta będzie jeszcze obszerniejsza, gdyż na terenie miasta powstają kolejne biurowce: Huta Biznesu, Fabryka Broni i Malczewskiego Office Park.

Nowoczesne biura w Radomiu na wynajem

W Radomiu na przedsiębiorców czekają biura do wynajęcia klasy A i B+. Dostępne powierzchnie biurowe mieszczą się w dużej mierze w nowych obiektach, chociaż biuro wynająć można też w specjalnie do tego przystosowanym starszym budynku. W ostatnim czasie do użytku oddane zostały budynki A i B Radom Office Park, które znajdują się w bezpośrednim sąsiedztwie Politechniki Radomskiej.

W obiektach klasy A czekają na najemców wszelkie udogodnienia. Poza kontrolą dostępu i klimatyzacją deweloperzy proponują powierzchnie biurowe do własnej aranżacji. W połączeniu z dużymi przeszkleniami pozwala to zagospodarować biuro zgodnie z własnymi potrzebami i dzięki temu stworzyć komfortowe warunki do pracy. Atutem jest też cena biur – stawki czynszu wynoszą od 35 do 40 zł za mkw., czyli mniej niż np. w Warszawie.

Interesuje Cię biuro dla Twojej firmy na terenie Radomia od zaraz? Skontaktuj się z nami – przedstawimy Ci co najmniej kilka ciekawych propozycji, wśród których wybierzesz najkorzystniejszą dla siebie lokalizację.

Sprawdź inne oferty biur do wynajęcia w Radomiu