Biura do wynajęcia Toruń

Orbita Business Park, Grudziądzka 46-48, Toruń, Chełmskie Przedmieście

Biuro Orbita Business Park

Grudziądzka 46-48
Chełmskie Przedmieście, Toruń

Dostępne biura2
Stawka czynszu45 PLN/
Dostępna powierzchnia200
Zobacz teraz
Pod Zegarem - Centrum Bumar, Joachima Lelewela 91, Toruń, Mokre

Biuro Pod Zegarem - Centrum Bumar

Joachima Lelewela 91
Mokre, Toruń

Dostępne biura3
Stawka czynszu50 PLN/
Dostępna powierzchnia106–640
Zobacz teraz
White Star Logistics Toruń, Marii Skłodowskiej - Curie, Toruń, Rubinkowo

Biuro White Star Logistics Toruń

Marii Skłodowskiej - Curie
Rubinkowo, Toruń

Dostępne biura0
Stawka czynszuProsimy o kontakt
Dostępna powierzchnia3400–48 612
Zobacz teraz

Pomogliśmy znaleźć biura dla:

Emperia HoldingEngieQuad

Nasi doradcy pomogą Ci dobrać idealne biuro

Milena WęglarzKatarzyna StalmachFilip Sarzyński

Toruń jest jednym z miast regionalnych z rozwiniętym rynkiem biurowym. Na najemców czekają biura klasy A i B o łącznej powierzchni ok. 60 tys. mkw. Na korzyść Torunia przemawiają dobre warunki do prowadzenia działalności, dostęp do wykształconej kadry i wysoka jakość życia.

Nowoczesne biura w Toruniu – sprawdź naszą ofertę

Toruń jest jednym z popularniejszych alternatywnych rynków biurowych w Polsce. Potwierdza to m.in. niewiele pustostanów. Powierzchnie biurowe do wynajęcia zlokalizowane są głównie w centrum miasta – większość z nich znajduje się na prawym brzegu Wisły. W ostatnich latach nowe biura powstały w ramach wyróżnionego biurowca Neuca czy Szosa Chełmińska.

Gdzie warto wynająć biuro? Nasze propozycje to m.in. Bukowa.com i Lubicka Office. Najemcom poszukującym biura do wynajęcia proponujemy przestrzeń pod rozpoznawalnymi adresami i w nowoczesnych budynkach – biurowcach lub kameralnych obiektach. Wyróżniają się one zarówno technologią wykorzystaną przy ich budowie, jak i dużymi możliwościami aranżacyjnymi.

Powierzchnie biurowe do wynajęcia Toruń

W Toruniu działa niemal 27 tys. podmiotów gospodarczych, zwłaszcza z branży farmaceutycznej, kosmetycznej i przemysłu spożywczego. Z uwagi na rozbudowę przestrzeni biurowej na terenie miasta biura coraz chętniej wynajmują też firmy z branż BSS i BPO. Przedsiębiorcy nie mają przy tym problemu z pozyskaniem pracowników, a to ze względu na fakt, że Toruń jest dużym ośrodkiem akademickim.

Powierzchnie biurowe w Toruniu wyróżniają się także korzystnymi cenami. Stawki czynszów wynoszą od 35 do 45 zł za mkw. miesięcznie. To mniej niż w największych aglomeracjach. Na korzyść miasta przemawia też dobra komunikacja – z biur położonych w centrum można w ok. 1 godzinę dotrzeć do lotniska w Bydgoszczy.

Biura do wynajęcia Toruń od zaraz!

Mimo że Toruń cieszy się dużym zainteresowaniem wśród inwestorów, to w mieście wciąż są wolne biura do wynajęcia od zaraz. Jeżeli chcesz przenieść swój biznes do Torunia i poszukujesz atrakcyjnej lokalizacji, skontaktuj się z jednym z naszych doradców. W rozmowie ustalimy, jakiego biura potrzebujesz, a następnie wskażemy Ci rekomendowane oferty.

Zachęcamy też do zapoznania się z naszą bazą powierzchni biurowych. Każde biuro, które znalazło się wśród naszych propozycji, zostało dokładnie opisane – możesz poznać jego atuty i sprawdzić, czy odpowiada ono Twoim potrzebom.

 

Sprawdź inne oferty biur do wynajęcia Toruń