1. Biura do wynajęcia - Officelist
  2. Blog
  3. SoftwareOne przenosi siedzibę do biurowca Wola Retro

SoftwareOne przenosi siedzibę do biurowca Wola Retro

SoftwareOne przenosi siedzibę do biurowca Wola Retro

SoftwareONE, globalny dostawca platformy rozwiązań i usług w dziedzinie oprogramowania i technologii informatycznych, otworzy biuro w nowej inwestycji Develii - biuro Wola Retro w Warszawie. W negocjacjach najemcę reprezentowała firma doradcza Brookfield Partners.

SoftwareONE z siedzibą główną w Szwajcarii to wiodący globalny dostawca platformy rozwiązań i ekspert w zakresie świadczenia usług pozwalających na usprawnianie zarządzania licencjami w biznesie. Posiada 30-letnie doświadczenie w dziedzinie oprogramowania i technologii informatycznych. Oferta spółki notowanej na szwajcarskiej giełdzie obejmuje szeroki wachlarz usług w zakresie licencjonowania, zakupu, zarządzania cyklem życia oprogramowania, doradztwa rozwiązań chmurowych, wdrożeń, a także usługę ciągłego zarządzania zasobami oprogramowania. SoftwareONE zatrudnia ponad 5300 pracowników i wspiera 65 000 klientów biznesowych w 90 krajach w zakresie strategii działań we współczesnym cyfrowym świecie.

„Wszystkie dotychczasowe kryzysy wyzwalały potencjał innowacyjności. W dobie obecnej pandemii zauważamy jak ważna jest przepustowość Internetu, a wiele firm przeniosło szereg procesów biznesowych m.in. do sfery cyfrowych środowisk pracy opartych o chmurę, takich jak te oferowane przez naszego Klienta – spółkę SoftwareONE. Życzymy im zakrojonych na szeroką skalę realizacji i dalszego rozwoju w nowej siedzibie”, mówi Robert Romanowski z Brookfield Partners, który doradzał SoftwareONE w transakcji.

SoftwareONE wynajął w biurowcu Wola Retro 570 mkw. Przeprowadzkę z obecnej siedziby zlokalizowanej w Centrum Warszawy zaplanowano na luty 2021 roku.

„Wierzymy, że będzie to zmiana na lepsze pod kątem prowadzonego przez nas biznesu. Chcemy urządzić dla naszych Pracowników biuro pełne nowoczesnych rozwiązań. Obecna sytuacja skłoniła nas do przemyślenia koncepcji biura i w ten sposób powstał plan na stworzenie innowacyjnej przestrzeni do pracy wspólnej, która ma w sobie łączyć w pełni funkcjonalną powierzchnię do pracy oraz  swobodny klimat. W biurze powstanie też przestrzeń do pracy cichej, dla osób które tego potrzebują. Takie rozwiązanie jest odpowiedzią zarówno na potrzeby naszych Pracowników, jak i na otaczającą nas rzeczywistość i trendy”, dodaje Mariusz Wołodźko, Prezes SoftwareONE Polska.

Biurowce Wola Retro na warszawskiej Woli

Wola Retro to biurowa inwestycja grupy deweloperskiej Develia, realizowana w dynamicznie rozwijającej się części Woli, u zbiegu ulic Skierniewickiej i Siedmiogrodzkiej, w objęciu 2 stacji metra. Dogodna odległość węzłów komunikacyjnych oraz głównych dróg pozwala na szybki i komfortowy dojazd z każdej części miasta. Nowy biurowiec Develii autorstwa pracowni Kuryłowicz & Associates to harmonijnie połączenie kameralnego zabytkowego budynku z lat 30-tych XX w. z dwoma nowoczesnymi budynkami biurowymi, o wysokościach odpowiednio 9 i 14 kondygnacji naziemnych. 

Jeżeli potrzebujesz biura do wynajęcia sprawdź nasze propozycje: biura do wynajęcia w Poznaniu, biura do wynajęcia w Katowicach lub biura do wynajęcia w Gdańsku. Zapoznaj się z naszą ofertą i skontaktuj się z nami, a uzyskasz wszystkie niezbędne informacje! 

Jesteś zainteresowany ofertą wynajmu biura? Nasi doradcy pomogą.

Na pytania odpowiadamy błyskawicznie ⚡⚡⚡ Nie wysyłamy spamu.

Informacja o polityce bezpieczeństwa danych osobowych na stronie officelist.pl. Więcej »

Dlaczego warto skorzystać z pomocy naszych konsultantów?
Katarzyna Stalmach
Jakub Sarzyński
Adriana Binkiewicz
Filip Kościkiewicz
  • koordynacja i przyspieszenie procesu najmu biura
  • eksperckie wsparcie dzięki wieloletniej znajomości rynku
  • pomoc w negocjacjach
  • aranżowanie dla Ciebie prezentacji przestrzeni i spotkań
  • pomoc w kwestiach technicznych
TFI Skarbiec
New Balance
Shoplo
Hard Rock Cafe
Grand Parade (part of William Hill)