1. Biura do wynajęcia - Officelist
  2. Blog
  3. United International Pictures wynajął biuro w Norway House w Warszawie

United International Pictures wynajął biuro w Norway House w Warszawie

United International Pictures wynajął biuro w Norway House w Warszawie

United International Pictures, dystrybutor filmów wytwórni Universal Pictures, Paramount Pictures oraz Sony Pictures, podpisał umowę najmu 340 mkw. w biurze Norway House w Warszawie. Otwarcie nowej siedziby spółki zaplanowano na 1 lutego 2021 roku.

United International Pictures to spółka należąca obecnie do korporacji Viacom Inc i NBCUniversal. Przedsiębiorstwo od czasu swojego powstania w 1981 roku wprowadziło do międzynarodowej dystrybucji tysiące filmów, w tym setki uhonorowanych Oscarami.

„Rok 2019 był dla kin wyjątkowo korzystny więc pomimo obecnych trudności branża filmowa zachowuje dużo optymizmu. W związku z pandemią COVID-19 kina 12 marca kina w Polsce zostały zamknięte i dopiero niedawno wznowiono ich działalność. United International Pictures, działająca na rynku od niemal 40 lat, ostrożnie monitoruje sytuację ale nie wycofuje się ze swoich planów, licząc na realną perspektywę powrotu widzów do kin. Takiego scenariusza życzymy naszemu Klientowi i nam samym”, mówi Robert Romanowski z Brookfield Partners, który doradzał przy transakcji.

Biurowiec Norway House w Warszawie 

Norway House to nowoczesny, kameralny budynek biurowy o powierzchni 5000 mkw., zlokalizowany przy ul. Lwowskiej 19 na warszawskim Śródmieściu. Okolicę, znaną z przedwojennej zabudowy, wyróżnia dostęp do szerokiej oferty gastronomicznej i dogodne połączenia komunikacyjne.

Jeśli interesuje Cię oferta biur do wynajęcia, zapoznaj się z naszą ofertą: biura do wynajęcia w Warszawie, biura do wynajęcia w Katowicach, biura do wynajęcia w Łodzi. Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami! 

Jesteś zainteresowany ofertą wynajmu biura? Nasi doradcy pomogą.

Na pytania odpowiadamy błyskawicznie ⚡⚡⚡ Nie wysyłamy spamu.

Informacja o polityce bezpieczeństwa danych osobowych na stronie officelist.pl. Więcej »

Dlaczego warto skorzystać z pomocy naszych konsultantów?
Katarzyna Stalmach
Jakub Sarzyński
Adriana Binkiewicz
Filip Kościkiewicz
  • koordynacja i przyspieszenie procesu najmu biura
  • eksperckie wsparcie dzięki wieloletniej znajomości rynku
  • pomoc w negocjacjach
  • aranżowanie dla Ciebie prezentacji przestrzeni i spotkań
  • pomoc w kwestiach technicznych
TFI Skarbiec
New Balance
Shoplo
Hard Rock Cafe
Grand Parade (part of William Hill)