1. Biura do wynajęcia - Officelist
  2. Blog
  3. Luppo Puppo otworzy przedszkole i żłobek w Palio Office Park w Gdańsku

Luppo Puppo otworzy przedszkole i żłobek w Palio Office Park w Gdańsku

Luppo Puppo otworzy przedszkole i żłobek w Palio Office Park w Gdańsku

Ogólnopolska sieć przedszkoli i żłobków językowo-sportowych Luppo Puppo otworzy placówkę w kompleksie Palio Office Park w Gdańsku. Brookfield Partners reprezentował właścicieli w negocjacjach z wynajmującym.

Luppo Puppo to dynamiczne rozwijająca się sieć przedszkoli, żłobków i sal zabaw znajdujących się w budynkach biurowych i galeriach handlowych we Wrocławiu, Jeleniej Górze, Krośnie i Chełmie. Przedszkole i żłobek w kompleksie biurowym Palio Office Park (biuro Palio A) to pierwszy oddział firmy w Gdańsku. Placówki zostaną otwarte w styczniu 2021 roku. Zajmą niemal 600 m kw. w budynku A. Podopieczni Luppo Puppo będą również korzystali z dedykowanego placu zabaw na świeżym powietrzu.

„W procesie poszukiwania lokalizacji i negocjacjach nieoceniona okazała się pomoc doradców z Brookfield Partners, którzy wsparli nas swoim doświadczeniem i znajomością rynku. Wybór Palio Office Park na miejsce naszej palcówki był bardzo przemyślaną decyzją. Kompleks docelowo będzie składał się z ośmiu budynków biurowych, gdzie swoje siedziby ulokuje wiele dużych i renomowanych firm. Jesteśmy przekonani, że nasze przedszkole wraz ze żłobkiem szybko zapełni się dziećmi pracowników korporacji z tych i sąsiednich budynków. Lokalizacja Palio Office Park przy ul. Jana z Kolna, na terenie tzw. Młodego Miasta czyli nowo tworzącego się centrum kultury i biznesu, to ogromna szansa na rozwój naszej działalności dzięki zapotrzebowaniu na ten rodzaj usług ze strony użytkowników okolicznych biurowców i osiedli mieszkaniowych” – mówi Marta Koźmik, właścicielka Luppo Puppo.

„Renomowane przedszkole i żłobek dostępne w miejscu pracy to dzisiaj kluczowe udogodnienie dla najemców  kompleksów biurowych i ich pracowników. Luppo Puppo w odpowiedzi na rosnący popyt, prowadzi dynamiczną ekspansję, otwierając nowe placówki w większych miastach Polski. Wybór odpowiedniej lokalizacji ma kluczowe znaczenie dla powodzenia inwestycji, dlatego jesteśmy wdzięczni za zaufanie, jakim zostaliśmy obdarzeni i współpracę w procesie najmu.” – dodaje Robert Romanowski z Brookfield Partners, który doradzał przy transakcji.

Kompleks biurowo-usługowy Palio Office Park 

Palio Office Park powstający na terenie Stoczni Gdańskiej to nowoczesny kompleks biurowo-usługowy, który realizuje Cavatina Holding. Zespół ośmiu budynków dostarczy łącznie na lokalny rynek nieruchomości niemal 90 000 m kw. komfortowej powierzchni do pracy i rekreacji w otoczeniu wody i zieleni. Aktualnie realizowany jest pierwszy etap inwestycji – budynek A, o powierzchni ponad 16 000 m kw. i ośmiu kondygnacjach naziemnych, który zostanie oddany do użytkowania w IV kwartale bieżącego roku.

Jeśli interesuje Cię oferta biur do wynajęcia, zapoznaj się z naszą ofertą: biura do wynajęcia w Lublinie, biura do wynajęcia w Gdyni oraz biura do wynajęcia w Szczecinie.  

Nasi doradcy pomogą Ci znaleźć odpowiednie biuro.
Pomoc doradców jest bezpłatna.

Katarzyna StalmachMilena WęglarzAdriana Binkiewicz

lub zadzwoń

22 101 00 09
Jesteś zainteresowany ofertą wynajmu biura? Nasi doradcy pomogą.

Na pytania odpowiadamy błyskawicznie ⚡⚡⚡ Nie wysyłamy spamu.

Informacja o polityce bezpieczeństwa danych osobowych na stronie officelist.pl. Więcej »

Dlaczego warto skorzystać z pomocy naszych konsultantów?
Katarzyna Stalmach
Jakub Sarzyński
Adriana Binkiewicz
Filip Kościkiewicz
  • koordynacja i przyspieszenie procesu najmu biura
  • eksperckie wsparcie dzięki wieloletniej znajomości rynku
  • pomoc w negocjacjach
  • aranżowanie dla Ciebie prezentacji przestrzeni i spotkań
  • pomoc w kwestiach technicznych
TFI Skarbiec
New Balance
Shoplo
Hard Rock Cafe
Grand Parade (part of William Hill)