1. Biura do wynajęcia - Officelist
  2. Blog
  3. Luppo Puppo otworzy przedszkole i żłobek w Palio Office Park w Gdańsku

Luppo Puppo otworzy przedszkole i żłobek w Palio Office Park w Gdańsku

Luppo Puppo otworzy przedszkole i żłobek w Palio Office Park w Gdańsku

Ogólnopolska sieć przedszkoli i żłobków językowo-sportowych Luppo Puppo otworzy placówkę w kompleksie Palio Office Park w Gdańsku. Brookfield Partners reprezentował właścicieli w negocjacjach z wynajmującym.

Luppo Puppo to dynamiczne rozwijająca się sieć przedszkoli, żłobków i sal zabaw znajdujących się w budynkach biurowych i galeriach handlowych we Wrocławiu, Jeleniej Górze, Krośnie i Chełmie. Przedszkole i żłobek w kompleksie biurowym Palio Office Park (biuro Palio A) to pierwszy oddział firmy w Gdańsku. Placówki zostaną otwarte w styczniu 2021 roku. Zajmą niemal 600 m kw. w budynku A. Podopieczni Luppo Puppo będą również korzystali z dedykowanego placu zabaw na świeżym powietrzu.

„W procesie poszukiwania lokalizacji i negocjacjach nieoceniona okazała się pomoc doradców z Brookfield Partners, którzy wsparli nas swoim doświadczeniem i znajomością rynku. Wybór Palio Office Park na miejsce naszej palcówki był bardzo przemyślaną decyzją. Kompleks docelowo będzie składał się z ośmiu budynków biurowych, gdzie swoje siedziby ulokuje wiele dużych i renomowanych firm. Jesteśmy przekonani, że nasze przedszkole wraz ze żłobkiem szybko zapełni się dziećmi pracowników korporacji z tych i sąsiednich budynków. Lokalizacja Palio Office Park przy ul. Jana z Kolna, na terenie tzw. Młodego Miasta czyli nowo tworzącego się centrum kultury i biznesu, to ogromna szansa na rozwój naszej działalności dzięki zapotrzebowaniu na ten rodzaj usług ze strony użytkowników okolicznych biurowców i osiedli mieszkaniowych” – mówi Marta Koźmik, właścicielka Luppo Puppo.

„Renomowane przedszkole i żłobek dostępne w miejscu pracy to dzisiaj kluczowe udogodnienie dla najemców  kompleksów biurowych i ich pracowników. Luppo Puppo w odpowiedzi na rosnący popyt, prowadzi dynamiczną ekspansję, otwierając nowe placówki w większych miastach Polski. Wybór odpowiedniej lokalizacji ma kluczowe znaczenie dla powodzenia inwestycji, dlatego jesteśmy wdzięczni za zaufanie, jakim zostaliśmy obdarzeni i współpracę w procesie najmu.” – dodaje Robert Romanowski z Brookfield Partners, który doradzał przy transakcji.

Kompleks biurowo-usługowy Palio Office Park 

Palio Office Park powstający na terenie Stoczni Gdańskiej to nowoczesny kompleks biurowo-usługowy, który realizuje Cavatina Holding. Zespół ośmiu budynków dostarczy łącznie na lokalny rynek nieruchomości niemal 90 000 m kw. komfortowej powierzchni do pracy i rekreacji w otoczeniu wody i zieleni. Aktualnie realizowany jest pierwszy etap inwestycji – budynek A, o powierzchni ponad 16 000 m kw. i ośmiu kondygnacjach naziemnych, który zostanie oddany do użytkowania w IV kwartale bieżącego roku.

Jeśli interesuje Cię oferta biur do wynajęcia, zapoznaj się z naszą ofertą: biura do wynajęcia w Lublinie, biura do wynajęcia w Gdyni oraz biura do wynajęcia w Szczecinie.  

Jesteś zainteresowany ofertą wynajmu biura? Nasi doradcy pomogą.

Na pytania odpowiadamy błyskawicznie ⚡⚡⚡ Nie wysyłamy spamu.

Informacja o polityce bezpieczeństwa danych osobowych na stronie officelist.pl. Więcej »

Dlaczego warto skorzystać z pomocy naszych konsultantów?
Katarzyna Stalmach
Jakub Sarzyński
Adriana Binkiewicz
Filip Kościkiewicz
  • koordynacja i przyspieszenie procesu najmu biura
  • eksperckie wsparcie dzięki wieloletniej znajomości rynku
  • pomoc w negocjacjach
  • aranżowanie dla Ciebie prezentacji przestrzeni i spotkań
  • pomoc w kwestiach technicznych
TFI Skarbiec
New Balance
Shoplo
Hard Rock Cafe
Grand Parade (part of William Hill)