- Biura do wynajęcia - Officelist
- Poznań
- Poznań Grunwald
- Grunwaldzka 62
Biuro Grunwaldzka 62
Grunwaldzka 62, Poznań, Grunwald
4/5 (10 ocen)
Opis biura Grunwaldzka 62
Grunwaldzka 62 to wolnostojący, kameralny budynek biurowo - usługowy usytuowany w zachodniej części Poznania. Biurowiec posiada 3 kondygnacje naziemne plus przyziemie i oferuje ok. 1 000 m2 powierzchni całkowitej. W biurowcu zastosowano szereg nowoczesnych rozwiązań technologicznych, które gwarantują odpowiedni standard i wysoki komfort pracy. Do dyspozycji najemców naziemne miejsca parkingowe na ogrodzonym terenie posesji. Budynek przy Grunwaldzkiej 62 położony jest w dzielnicy Grunwald, przy jednej z głównych arterii komunikacyjnych tej części miasta. W okolicy znajdują się zielone tereny rekreacyjno - sportowe, stadion piłkarski i Hala Widowiskowo - Sportowa Arena. Szybki dojazd do ścisłego centrum pozwala na pełne korzystanie z poznańskiej oferty handlowo – usługowej, gastronomicznej, kulturalnej i hotelowej. Lokalizacja umożliwia sprawne przemieszczanie się, zarówno transportem publicznym, jak i prywatnym. W pobliżu liczne przystanki autobusowe i tramwajowe. Dojazd samochodem do dworca kolejowego Poznań Główny zajmuje ok. 10 minut, do Portu Lotniczego Poznań-Ławica – niecałe 15 minut.
Standard biura Grunwaldzka 62
- BMS
- Klimatyzacja
- Kontrola dostępu
- Okablowanie elektryczne
- Okablowanie komputerowe
- Okablowanie telefoniczne
- Otwierane okna
- Podwieszane sufity
- Wykładzina
Oferta najmu biura Grunwaldzka 62
| Dostępna powierzchnia | 100–540㎡ |
|---|---|
| Stawka czynszu | 40–55 PLN/㎡ |
| Opłata eksploatacyjna | 20 PLN/m2 |
Informacje o biurowcu Grunwaldzka 62
| Całkowita powierzchnia biurowa | 1000 m2 |
|---|---|
| Data zakończenia budowy | 2011 |
Niniejsze warunki mają charakter informacyjny oraz nie stanowią oferty zawarcia jakiejkolwiek umowy w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 roku Kodeks Cywilny (Dz.U. z 1964 roku, nr 16, poz. 93 z późniejszymi zmianami).
Lokalizacja biurowca Grunwaldzka 62
Dlaczego warto skorzystać z pomocy naszych doradców?




- koordynacja i przyspieszenie procesu najmu biura
- eksperckie wsparcie dzięki wieloletniej znajomości rynku
- pomoc w negocjacjach
- aranżowanie dla Ciebie prezentacji przestrzeni i spotkań
- pomoc w kwestiach technicznych
Pobliskie biura w Poznań Grunwald
Zobacz wszystkie biura w Poznań Grunwald
Ubiq Business Park
Grunwaldzka 34a
Grunwald, Poznań

PGK Centrum II
Marcelińska 90 A
Grunwald, Poznań
Business Garden Poznań - Budynek 1
Kolorowa 6
Grunwald, Poznań

PGK Centrum I
Marcelińska 90
Grunwald, Poznań
Biura o zbliżonym standardzie

Św. Michała 100
Św. Michała 100
Poznań

27 Grudnia 17
27 Grudnia 17
Poznań

Piątkowska Office
Piątkowska 165
Poznań
Często zadawane pytania o Grunwaldzka 62
Jaką powierzchnią na wynajem dysponuje obecnie Grunwaldzka 62?
Obecnie w Grunwaldzka 62 dostępna jest powierzchnia do wynajmu wynosząca 100-540m². Istnieje możliwość elastycznego podziału przestrzeni w zależności od potrzeb najemcy. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji oraz umówienia prezentacji.
Jaka jest stawka czynszu w Grunwaldzka 62?
Stawka czynszu w Grunwaldzka 62 zaczyna się od 40 PLN za metr kwadratowy miesięcznie. W przypadku zainteresowania ofertą zapraszamy do kontaktu — chętnie udzielimy dodatkowych informacji.
Jaka jest opłata eksploatacyjna w Grunwaldzka 62?
Opłata eksploatacyjna w Grunwaldzka 62 wynosi 20 PLN za metr kwadratowy miesięcznie.
Jaka jest powierzchnia biurowa budynku?
Całkowita powierzchnia biurowa budynku Grunwaldzka 62 wynosi 1000 m2.
Kiedy zakończono budowę budynku?
Budowa biurowca Grunwaldzka 62 została zakończona w 2011.
Jaki jest standard biura?
Standard biurowca Grunwaldzka 62 obejmuje BMS, Klimatyzacja, Kontrola dostępu, Okablowanie elektryczne, Okablowanie komputerowe.

