Biura do wynajęcia w Opolu

1 Maja, 1 Maja, Opole, Śródmieście

Biuro 1 Maja

1 Maja
Śródmieście, Opole

Dostępne biura4
Stawka czynszu40 PLN/
Dostępna powierzchnia236–1317
Zobacz teraz
Nowe Chabry, Oleska 3, Opole, Nowe Chabry

Biuro Nowe Chabry

Oleska 3
Nowe Chabry, Opole

Dostępne biura2
Stawka czynszu49 PLN/
Dostępna powierzchnia152
Zobacz teraz
Office Center Opole A, Wrocławska 152A, Opole, Półwieś

Biuro Office Center Opole A

Wrocławska 152A
Półwieś, Opole

Dostępne biura4
Stawka czynszu10,8 /
Dostępna powierzchnia300–1200
Zobacz teraz
Office Center Opole B, Wrocławska 152B, Opole, Półwieś

Biuro Office Center Opole B

Wrocławska 152B
Półwieś, Opole

Dostępne biura4
Stawka czynszu10,8 /
Dostępna powierzchnia100–1025
Zobacz teraz
Solidarności 26, Solidarności 26, Opole, Malinka

Biuro Solidarności 26

Solidarności 26
Malinka, Opole

Dostępne biura2
Stawka czynszu60 PLN/
Dostępna powierzchnia150
Zobacz teraz

Pomogliśmy znaleźć biura dla:

Emperia HoldingEngieQuad

Nasi konsultanci pomogą Ci dobrać idealne biuro

Milena WęglarzKatarzyna StalmachFilip Sarzyński

Jeśli Opole to miejsce, w którym prowadzisz swój biznes i planujesz właśnie przeprowadzkę firmy do nowego biura – trafiłeś pod właściwy adres. OFFICELIST to nowoczesne powierzchnie biurowe na wynajem, które spełniają najwyższe wymagania. Prestiżowe biurowce, przestronne lokale, ale także kameralne biura usytuowane w eleganckich kamienicach – dysponujemy ofertami nieruchomości biurowych do wynajęcia, które z powodzeniem możemy dopasować do indywidualnych potrzeb naszych Klientów. Dodatkowo wspieramy przedsiębiorców w znalezieniu idealnego biura i towarzyszymy na każdym etapie realizacji najmu.

Nowoczesne powierzchnie biurowe Opole

Biuro to wizytówka firmy. Niezależnie od wielkości biznesu, czy charakteru działalności. Stąd też tak istotne jest, aby wynajmowane powierzchnie biurowe w Opolu wyróżniały się wysokim standardem, będącym odzwierciedleniem standardów oferowanych przez firmę. W OFFICELIST stawiamy przede wszystkim na ten aspekt. Nie tylko w Opolu, lecz również oferując nieruchomości biurowe w innych lokalizacjach, jak chociażby biura we Wrocławiu.

Nowocześnie zaaranżowane wnętrza, estetyczna architektura i funkcjonalność – wszystko to wyróżnia biura na wynajem, jakie proponujemy na terenie miasta. Przestrzenie biurowe w Opolu charakteryzują się zróżnicowanym metrażem – dostępne są zarówno lokale mniejsze i duże, w pełni wyposażone, gotowe do pracy, jak też te, które oferują najemcom możliwość elastycznej aranżacji wnętrz, zgodnie z indywidualnymi preferencjami. To, co łączy wszystkie propozycje to nowoczesna infrastruktura biura, przeszklenia i duże okna optymalnie doświetlające wnętrza, a także wysoka estetyka wykończenia pomieszczeń. Dzięki temu pracownicy zyskują prawdziwy komfort pracy, a biuro stanowi idealne miejsce dla spotkań z klientami i kontrahentami.

Standard biur do wynajęcia obejmuje m.in. systemy klimatyzacji i kontroli dostępu, czujniki dymu, okablowanie (elektryczne, telefoniczne, komputerowe), łącze światłowodowe, a także wiele innych rozwiązań realnie wpływających na komfort użytkowania biura.

Wynajem biur w dobrej lokalizacji Opole

W OFFICELIST proponujemy biura na wynajem będące profesjonalnym i kompleksowym wsparciem dla biznesu. Także pod względem lokalizacji. Opole dostarcza tutaj wielu interesujących możliwości i atrakcyjne powierzchnie biurowe zarówno w Śródmieściu, jak i w dzielnicach miasta, m.in. w Półwsi, Nowych Chabrach, Malince, czy Wielopolu.

Biurowce usytuowane w centrum miasta to bliskość różnorodnej oferty handlowo-usługowej, gastronomicznej, kulturalnej i hotelowej. Dogodna lokalizacja umożliwia tutaj sprawne przemieszczanie się, zarówno transportem publicznym, jak i prywatnym. Poszczególne dzielnice oferują z kolei wygodne otoczenie osiedli mieszkaniowych, dostęp do miejskiej infrastruktury i zróżnicowane sąsiedztwo, czy to gabinetów medycznych, czy też klubów fitness. Opole jest miastem dobrze skomunikowanym, co pozwala dotrzeć sprawnie do biura niezależnie od jego położenia. My jednak postawiliśmy na zdecydowanie najdogodniejsze lokalizacje.

Wybierając biuro do wynajęcia w Opolu z OFFICELIST zyskujesz komfortową przestrzeń do pracy, przygotowaną zgodnie z Twoimi preferencjami lub też dostarczającą w tym zakresie swobody aranżacji. Przedstawiamy jedynie aktualne i najlepsze oferty na rynku, poszukujemy lokali zgodnie z konkretnymi wymaganiami, także w zakresie budżetu na wynajem, co pozwala naszym Klientom oszczędzać czas. Kompleksowo obsługujemy cały proces realizacji wynajmu, zatem Ty nie musisz się o nic martwić.

Sprawdź inne oferty biur do wynajęcia w Opolu