Biura do wynajęcia w Warszawie Wilanów

Wilanów Office Park (B1) - BE THE ONE, Branickiego 15, Warszawa, Wilanów

Biuro Wilanów Office Park (B1) - BE THE ONE

Branickiego 15
Wilanów, Warszawa

Dostępne biura4
Stawka czynszu14,5 /
Dostępna powierzchnia323
Zobacz teraz
Klimczaka 15, Klimczaka 15, Warszawa, Wilanów

Biuro Klimczaka 15

Klimczaka 15
Wilanów, Warszawa

Dostępne biura9
Stawka czynszu85–90 PLN/㎡
Dostępna powierzchnia280
Zobacz teraz
Królowej Marysieńki, Królowej Marysieńki 26, Warszawa, Wilanów

Biuro Królowej Marysieńki

Królowej Marysieńki 26
Wilanów, Warszawa

Dostępne biura4
Stawka czynszu60 PLN/
Dostępna powierzchnia308
Zobacz teraz
Marconich/ Osiedle Wilanów, Marconich 6, Warszawa, Wilanów

Biuro Marconich/ Osiedle Wilanów

Marconich 6
Wilanów, Warszawa

Dostępne biura8
Stawka czynszu45 PLN/
Dostępna powierzchnia135–540
Zobacz teraz
Wilanów Business Center, Królowej Marysieńki 90, Warszawa, Wilanów

Biuro Wilanów Business Center

Królowej Marysieńki 90
Wilanów, Warszawa

Dostępne biura38
Stawka czynszuProsimy o kontakt
Dostępna powierzchnia100–533
Zobacz teraz
Wilanów Office Park (B3) - BE FREE, Branickiego 17, Warszawa, Wilanów

Biuro Wilanów Office Park (B3) - BE FREE

Branickiego 17
Wilanów, Warszawa

Dostępne biura14
Stawka czynszu13,5 /
Dostępna powierzchnia338–3774
Zobacz teraz
Wilanów Office Park C, Branickiego 13, Warszawa, Wilanów

Biuro Wilanów Office Park C

Branickiego 13
Wilanów, Warszawa

Dostępne biura2
Stawka czynszu60,42 PLN/
Dostępna powierzchnia300–1561
Zobacz teraz

Pomogliśmy znaleźć biura dla:

Emperia HoldingEngieQuad

Nasi konsultanci pomogą Ci dobrać idealne biuro

Milena WęglarzKatarzyna StalmachFilip Sarzyński

Biura do wynajęcia Warszawa Wilanów

Wilanów to prestiżowa dzielnica mieszkaniowa Warszawy, w której od kilku lat prężnie działają też firmy deweloperskie skoncentrowane na budowie nowoczesnych przestrzeni biurowych. W rezultacie rozmiar zasobów powierzchni biurowej w dzielnicach Ursynów i Wilanów zbliża się do 150 tys. mkw. To szczególnie atrakcyjne miejsce dla organizacji, którzy poszukują dla swojej firmy biura w spokojnej i zielonej okolicy.

W ostatnich latach na terenie dzielnicy Warszawa Wilanów powstało kilka nowych biurowców, np. Wilanów Office Park czy Royal Wilanów. Nowe biura do wynajęcia są zlokalizowane w dobrze skomunikowanych punktach. Przykładowo dojazd do centrum z biurowca Royal Wilanów zajmuje ok. 20 minut. Tyle samo czasu na podróż przeznaczy przedsiębiorca wynajmujący biuro w Wilanów Office Park, który chce dotrzeć do Międzynarodowego Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina.

Nowoczesne biuro Warszawa Wilanów

Biura do wynajęcia położone w warszawskiej dzielnicy Wilanów mieszczą się zarówno w nowoczesnych kompleksach biurowych, jak i kameralnych kamienicach. Z uwagi na zabudowę dominującą w tej części miasta, przedsiębiorcy nie znajdą tu wysokich wieżowców. Nowo powstające biurowce to relatywnie niskie (z reguły 4– lub 5-kondygnacyjne) budynki otoczone terenami zielonymi. W ramach niektórych inwestycji przewidziano parki wraz ze zbiornikami wodnymi – przykładem może być Wilanów Office Park.

Nowoczesne biura do wynajęcia dostępne w powstających obiektach wyposażone są w liczne udogodnienia, w tym przede wszystkim kontrolę dostępu i klimatyzację. Do dyspozycji każdej firmy, która wynajmie w nich biuro, pozostawać będzie parking oraz specjalna strefa dla rowerów. Większość z nowych budynków to obiekty wielofunkcyjne – na parterze znajdują się np. punkty handlowo-usługowe, dzięki czemu pracownicy firm wynajmujących powierzchnię biurową mogą korzystać z pełnej infrastruktury.

Tanie biuro do wynajęcia Wilanów od zaraz!

Ile kosztuje biuro w Warszawie? Czynsze w Centralnym Obszarze Biznesowym kształtują się na poziomie od 20 do 24 euro za mkw. za miesiąc. Jednym z powodów, dla których warto poszukać biura do wynajęcia w dzielnicy Warszawa Wilanów, są atrakcyjne ceny. Powierzchnia biurowa zlokalizowana poza centrum jest tańsza – najemcy, którzy użytkują biura na terenie dzielnicy Warszawa Wilanów, miesięcznie płacą średnio od 13 do 15 euro za mkw. W naszej bazie biur do wynajęcia nie brakuje jednak tańszych propozycji.

Poszukując biura do wynajęcia w dzielnicy Warszawa Wilanów, warto zapoznać się z propozycjami dostępnymi w naszej bazie. Przedsiębiorcom oferujemy biura mieszczące się zarówno w nowoczesnych biurowcach, jak i kameralnych kamienicach. Wszystkich właścicieli firm, którzy chcą wynająć biuro na terenie dzielnicy Warszawa Wilanów, zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami. Chętnie pomożemy znaleźć biuro, które będzie spełniać oczekiwania najemcy w zakresie powierzchni, ceny i udogodnień.

Sprawdź inne oferty biur do wynajęcia w Warszawie