- Biura do wynajęcia - Officelist
- Warszawa
- Warszawa Wawer
- B&B Hotel Warsaw
Biuro B&B Hotel Warsaw
Kosmatki 8/10, Wawer, Warszawa
4.1/5 (16 ocen)
Opis biura B&B Hotel Warsaw
B&B Hotel to nowoczesny hotel znanej sieci dla gości biznesowych, który oferuje także ok. 4 000 m2 atrakcyjnej powierzchni biurowej w oddzielnym skrzydle. Powierzchnia typowego piętra wynosi ok. 1 000 m2. Obiekt składa się z dwóch brył o różnych wysokościach i posiada maksymalnie 7 kondygnacji naziemnych. Wysoki standard wykończenia, możliwość elastycznej aranżacji przestrzeni oraz znaczne przeszklenia i optymalny dostęp światła dziennego, zapewniają komfortowe warunki pracy. Doskonała widoczność oraz rozpoznawalność budynku, a także udogodnienia wynikające z obecności hotelu, restauracji, bogatego zaplecza konferencyjnego, strefy odnowy i fitness, to główne atuty tego obiektu. Do dyspozycji najemców wygodny parking. Budynek położony jest na granicy dzielnic Wawer i Praga Południe, tuż za mostem Siekierkowskim i Wałem Miedzeszyńskim. Bardzo dobrze skomunikowana lokalizacja umożliwia sprawne poruszanie się po całym mieście, zarówno transportem publicznym, jak i prywatnym, a bliskość mostu ułatwia połączenia z dzielnicami lewobrzeżnej Warszawy. Dojazd samochodem do Dworca Centralnego zajmuje ok. 15 minut, do Lotniska Chopina w Warszawie – ok. 25 minut.
Standard biura B&B Hotel Warsaw
- BMS
- Czujnik dymu
- Klimatyzacja
- Kontrola dostępu
- Okablowanie elektryczne
- Okablowanie komputerowe
- Okablowanie telefoniczne
- Podwieszane sufity
Oferta najmu biura B&B Hotel Warsaw
| Dostępna powierzchnia | 208–1114㎡ |
|---|---|
| Stawka czynszu | 62 PLN/㎡ |
| Opłata eksploatacyjna | 23 PLN/m2 |
Informacje o biurowcu B&B Hotel Warsaw
| Całkowita powierzchnia biurowa | 4000 m2 |
|---|---|
| Powierzchnia typowego piętra | 1000 m2 |
| Data zakończenia budowy | 09.2020 |
Niniejsze warunki mają charakter informacyjny oraz nie stanowią oferty zawarcia jakiejkolwiek umowy w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 roku Kodeks Cywilny (Dz.U. z 1964 roku, nr 16, poz. 93 z późniejszymi zmianami).
Lokalizacja biurowca B&B Hotel Warsaw
Jak dojechać do B&B Hotel Warsaw komunikacją miejską?
Najbliższy przystanek autobusowy Most Siekierkowski jest 2 min pieszo od B&B Hotel Warsaw, zatrzymuje się tam 6 linii.
Autobus:
Most Siekierkowski
124 m, 2 min pieszo
linie 119146147148213402
Os. Iskra
374 m, 6 min pieszo
linie 117123219311
Narodowa
418 m, 7 min pieszo
linie 119146147213
Źródło: Zarząd Transportu Miejskiego w Warszawie; GTFS: Mikołaj Kuranowski; kształty tras: © autorzy OpenStreetMap (ODbL); Veturilo (Nextbike Polska).
Dane z , przetworzone przez OfficeList.
Dlaczego warto skorzystać z pomocy naszych doradców?




- koordynacja i przyspieszenie procesu najmu biura
- eksperckie wsparcie dzięki wieloletniej znajomości rynku
- pomoc w negocjacjach
- aranżowanie dla Ciebie prezentacji przestrzeni i spotkań
- pomoc w kwestiach technicznych
Biura o zbliżonym standardzie
Często zadawane pytania o B&B Hotel Warsaw
Jaką powierzchnią na wynajem dysponuje obecnie B&B Hotel Warsaw?
Obecnie w B&B Hotel Warsaw dostępna jest powierzchnia do wynajmu wynosząca 208-1114m². Istnieje możliwość elastycznego podziału przestrzeni w zależności od potrzeb najemcy. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji oraz umówienia prezentacji.
Jaka jest stawka czynszu w B&B Hotel Warsaw?
Stawka czynszu w B&B Hotel Warsaw zaczyna się od 62 PLN za metr kwadratowy miesięcznie. W przypadku zainteresowania ofertą zapraszamy do kontaktu — chętnie udzielimy dodatkowych informacji.
Jaka jest opłata eksploatacyjna w B&B Hotel Warsaw?
Opłata eksploatacyjna w B&B Hotel Warsaw wynosi 23 PLN za metr kwadratowy miesięcznie.
Jaka jest powierzchnia biurowa budynku?
Całkowita powierzchnia biurowa budynku B&B Hotel Warsaw wynosi 4000 m2. Powierzchnia typowego piętra to 1000 m2.
Jakie linie komunikacji miejskiej zatrzymują się przy B&B Hotel Warsaw?
Najbliższy przystanek autobusowy Most Siekierkowski jest 2 min pieszo od B&B Hotel Warsaw, zatrzymuje się tam 6 linii.
Kiedy zakończono budowę budynku?
Budowa biurowca B&B Hotel Warsaw została zakończona w 09.2020.
Jaki jest standard biura?
Standard biurowca B&B Hotel Warsaw obejmuje BMS, Czujnik dymu, Klimatyzacja, Kontrola dostępu, Okablowanie elektryczne.










