Niestety aktualnie nie ma dostępnych biur w tym budynku - pozostaw kontakt - niezwłocznie poinformujemy Cię jeśli pojawi się wolna powierzchnia.

Restaura Górskiego

ul. Górskiego 6, Warszawa, Centrum

Zobacz biuro 22 243 04 88

Opis

Powierzchnia biurowa znajdująca się w nowoczesnym budynku apartamentowo – usługowym w samym sercu Warszawy przy ulicy Górskiego 6. Bardzo atrakcyjne położenie w bezpośrednim sąsiedztwie ulic Nowy Świat i Chmielnej. Nowoczesne i wysokiej jakości wykończenie inwestycji połączone jest ze stylową architekturą. Ogólnodostępne wnętrza wykończone są marmurem i drewnem, a elewacja jasnym piaskowcem. Wejście od frontu przez reprezentacyjną recepcję. Obiekt chroniony jest całodobowo. Powierzchnia może być dowolnie zaaranżowana pod przyszłego najemcę.

Oferta najmu

  • Stawka czynszu75 PLN/m2

Informacje

  • Całkowita powierzchnia12 366 m2
  • Data zakończenia budowy2010

Niniejsze warunki mają charakter informacyjny oraz nie stanowią oferty zawarcia jakiejkolwiek umowy w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 roku Kodeks Cywilny (Dz.U. z 1964 roku, nr 16, poz. 93 z późniejszymi zmianami).

Szybkie zapytanie
Zobacz biuro
22 243 04 88
×
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Rozumiem, nie pokazuj tego komunikatu.