Waryńskiego 28

ul. Waryńskiego 28, Warszawa, Centrum

Zobacz biuro 22 243 04 88

Dotknij mapy aby ją aktywować

Opis

Waryńskiego 28 to lokale handlowo-usługowe na parterze budynku mieszkalnego w Centrum Warszawy. Atutem pomieszczeń są obszerne witryny, wejście od ulicy oraz duże natężenie ruchu pieszego i samochodowego. Miejsca parkingowe ogólnodostępne przed budynkiem. Obiekt położony w centrum miasta, na warszawskim Śródmieściu, w sąsiedztwie Placu Zbawiciela. Doskonale skomunikowana lokalizacja umożliwia sprawny dojazd do innych części miasta, zarówno komunikacją miejską, jak i własnym środkiem transportu. W pobliżu liczne przystanki autobusowe i tramwajowe oraz stacja I linii metra Politechnika. Dojazd samochodem do Dworca Centralnego zajmuje mniej niż 10 minut, do Międzynarodowego Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina – nieco ponad 15 minut. Położenie w ścisłym centrum miasta pozwala na pełne korzystanie ze stołecznej oferty gastronomicznej i kulturalnej.

Oferta najmu

  • Dostępna powierzchnia161 m2
  • Stawka czynszuProsimy o kontakt
  • Opłata eksploatacyjna€/m2

Niniejsze warunki mają charakter informacyjny oraz nie stanowią oferty zawarcia jakiejkolwiek umowy w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 roku Kodeks Cywilny (Dz.U. z 1964 roku, nr 16, poz. 93 z późniejszymi zmianami).

Szybkie zapytanie
Zobacz biuro
22 243 04 88
×
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Rozumiem, nie pokazuj tego komunikatu.